Ndriçim arush pelushi - dhuratë 40 cm për një grua me ngjyra 3D LED 8 mënyra ndriçimi

Kodi: 11-695
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Ndriçim arush pelushi - 40 cm dhuratë për një grua me shkëlqim 3D me ngjyra LED 8 mënyra ndriçimi​ si dhurata të bukura për - të dashurën, gruan, të dashurin, shoqen.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Ndriçim arush pelushi - 40 cm dhuratë për një grua me shkëlqim 3D me ngjyra LED 8 mënyra ndriçimi​ si dhurata të bukura për - të dashurën, gruan, të dashurin, shoqen. Ka një dritë elegante që krijon një efekt 3D , të mundësuar nga LED USB. Ofron deri në 8 mënyra të ndryshme ndriçimi, gjë që ju lejon të rregulloni atmosferën sipas disponimit ose nevojës tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një dritë të butë nate ose ndriçim ambienti për mbrëmjen, ky arush është zgjedhja perfekte.

Ndriçoni pelushin - Arush pelushi 3D me ndriçim me shkëlqim

Ndriçoni pelushin - Arush pelushi 3D me ndriçim me shkëlqim
Dhurata perfekte

Jepni diçka të paharrueshme dhe origjinale. Arusha LED vjen në një kuti të bukur rozë të lehtë me një mbulesë plastike të pastër dhe një hark, duke e bërë atë dhuratën perfekte për çdo rast. Është dhurata perfekte për partnerin, vajzën, nënën ose të dashurën tuaj për ditëlindjen, ditën e Shën Valentinit, ose thjesht për ta bërë ditën më të mirë. Përveç kësaj, me energji USB, ky arush është praktik dhe ekologjik, i cili do të vlerësohet nga të gjithë ata që pëlqejnë produkte inovative dhe të qëndrueshme.

Dhuratë arush pelushi LED për një grua, mik, të dashur, grua, dashnor

Atmosferë perfekte me ndriçim LED

Ariu është bërë nga materiale të cilësisë së lartë, gjë që siguron jetëgjatësi dhe qëndrueshmëri të tij. Me përmasa 33 × 26,6 × 40 cm, përshtatet në çdo dhomë dhe falë shtresës mbrojtëse në pjesët transparente të kutisë së dhuratave, sigurohet transportimi i tij i sigurt. Ne rekomandojmë heqjen e shtresës mbrojtëse përpara përdorimit të parë për të shijuar potencialin e saj të plotë ndriçues. Lëreni veten të magjepseni nga drita e butë dhe plotësoni atmosferën perfekte në çdo cep të shtëpisë tuaj me dritën tonë LED.

Specifikim:

  • Materiali: PET
  • Përmasat: 33 × 26,6 × 40 cm
  • Numri i mënyrave LED: 8
  • Furnizimi me energji elektrike: USB
  • Paketimi: Kuti rozë e lehtë me mbulesë plastike transparente dhe hark
  • Shtresë mbrojtëse në kutinë e dhuratave


Përmbajtja e paketës:

1x ariu LED me USB
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim