Pantofla të larta prej leshi - pantofla shtëpiake për femra ose meshkuj me aromën e LAVANDËS

Kodi: 11-517
2 400 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Pantofla me lesh të lartë - pantofla shtëpiake për femra ose meshkuj me aromën e LAVANDËS. Pantofla shtëpie unisex me erën e LAVANDËS, të përshtatshme për përdorim në mikrovalë. Madhësi universale për burra dhe gra.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pantofla të larta fleece - pantofla shtëpiake për femra apo meshkuj me aromën e LAVANDËS. Pantofla shtëpie unisex me erën e LAVANDËS, të përshtatshme për përdorim në mikrovalë. Madhësi universale për burra dhe gra. Me pantoflat e ngrohta të shtëpisë, nuk do të keni më këmbë të ftohta.

I ngrohni në mikrovalë për 2 minuta me fuqi 800W dhe mund të shijoni këmbë super të ngrohta për 2 orë. Pantoflat janë tepër të buta dhe gjithashtu kanë një aromë të këndshme livande, kështu që këmbët tuaja do të kenë gjithmonë erë të këndshme. Mund t'i shtrëngoni shapkat sipas nevojës në mënyrë që nxehtësia të mos rrjedhë.

Pantofla Fleece HOT FEET universale për mikrovalë

pantofla të ngrohta në shtëpi për mikrovalë

Relaksimi si zgjedhje e parë

Pantoflat e ngrohta janë ideale për të lexuar një libër, për të parë TV ose për t'u ulur në divan. E gjithë këmba do të ngrohet këndshëm dhe qarkullimi i gjakut do të stimulohet. Ju do t'i jepni këmbëve tuaja të lodhura një relaksim të merituar, ndërsa pantoflat novatore veprojnë si masazh. pantofla për këmbë të nxehta në shtëpi


Specifikim:

  • Kjo dhuratë e përsosur e dimrit vjen në të zezë dhe të bardhë.
  • I mbushur me fara liri
  • Jo i përshtatshëm për lavatriçe
  • Aroma e livandës
  • Materiali: lesh
  • Një madhësi i përshtatet të gjithëve
  • Pesha: 925 gram

Përmbajtja e paketës:
1x pantofla të ngrohta të larta

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim