Skarë ballkoni - skarë e vogël e varur bbq për ballkon - e lëvizshme si tenxhere

Kodi: 11-407
14 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 12 417 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Skarë ballkoni - skarë e vogël e varur në bbq për ballkon - e lëvizshme si tenxhere (barbekju më i mirë në ballkon) për të gjithë njerëzit që duan skarë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Grill ballkoni - skarë e vogël e varur bbq për ballkon - e lëvizshme si tenxhere (barbekju më i mirë në ballkon) për të gjithë njerëzit që duan skarë por që jetojnë në ndërtesa banimi. Vera, vapa e pijeve të ftohta na tërheq të gjithëve dhe çfarë mund të jetë më mirë se të përgatisni mish, djathë apo perime të mrekullueshme të pjekur në skarë. Jo të gjithë kemi mundësinë të shkojmë për të bërë një Barbecue në kopsht apo vilë, çka nuk do të thotë që nuk mund të shijoni një Barbecue në shtëpi.

Gjithçka që ju nevojitet është një ballkon dhe një skarë barbekju portative në ballkon. Grilë portative me qymyr druri - përgatitni ushqime dhe ushqime, varni një barbeque portative dhe skara mund të fillojë. Thjesht ngjitni skarën në kangjella në ballkon - ajo ka një formë vazo me lule, vendosni prushin, më pas vendosni një rrjetë mbi të dhe mund t'i grini lehtësisht ushqimet tuaja të preferuara.

Barbecue në ballkon (apartament) - skara e varur në ballkon do të kujdeset për atmosferën e festës BBQ pikërisht në shtëpinë tuaj

Barbecue portative

Karakteristikat:

Materiali: Çeliku
Dimensionet BBQ: 20 x 16 x 59 cm
Pesha: 5 kg

Përmbajtja e paketës:

1x skarë BBQ në ballkon
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim