Ventilator dore mini ventilator portativ personal i qafës - përmasat 8x13,5 cm

Kodi: 11-562
1 900 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Ventilator me mini ventilator portativ me qafë - përmasa 8x13,5 cm​ me një dizajn të veçantë që mund ta mbani me lehtësi kudo gjatë udhëtimeve tuaja.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Ventilator dore mini ventilator portativ personal me qafë - përmasa 8x13,5 cm​ me një dizajn të veçantë që mund ta mbani me lehtësi me vete kudo gjatë udhëtimeve tuaja. Falë kordonit, mund ta varni edhe në qafë ose në çantë. Ventilatori mund të përdoret kudo kur duhet të ftohet pak. Ideale gjatë ditëve të nxehta të verës, qoftë në punë apo në udhëtime.

Ventilator personal - Mini ventilator dore

Ventilator personal - Mini ventilator në dorë

Lehtë për t'u përdorur dhe rimbushur

Ky ventilator portativ dore ka një pamje të veçantë dhe drita LED plot ngjyra . Ju mund të zgjidhni nga dy cilësimet e shpejtësisë. Nëse bateria e ventilatorit mbaron, thjesht rikarikoni atë nëpërmjet kabllit USB. Ventilatori vjen me një bazë që mund ta përdorni për ta vendosur në tavolinë.

mini ventilator portativ mikro portativ dore

Specifikim:

  • Përmasat: 8 x 3 x 13,5 cm
  • Kapaciteti: 800 mAh
  • Rryma e hyrjes: 1,5 L: DC 5V/1A Micro USB
  • Fuqia: 2,5 W
  • Pesha: 75 gram
  • Materiali: ABS, bateri litium

Përmbajtja e paketës:
1x ventilator portativ dore

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim