Zemra e Shën Valentinit XXL dhuratë për femra - Balon me folie 140 cm

Kodi: 11-652
2 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Dhuratë zemre e Shën Valentinit XXL për gratë - Balon me fletë 140 cm - dhuratë për të, gruan, të dashurin, të dashurën, gratë - dhurata perfekte jo vetëm për ditën e Shën Valentinit.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Zemra e Shën Valentinit XXL dhuratë për femra - Balon me folie 140 cm - dhuratë për të, gruan, të dashurin, të dashurën, gratë - dhurata perfekte jo vetëm për ditën e të dashuruarve. Një mënyrë unike për të treguar dashurinë tuaj në stil monumental. Kjo zemër nuk është thjesht një tullumbace e zakonshme - është një simbol i dashurisë së vërtetë . Me formën e saj klasike të zemrës dhe ngjyrën e kuqe mat, do të jetë një qendër e vërtetë e vëmendjes. Madhësia e saj mbresëlënëse prej 140 cm pas fryrjes garanton që momenti juaj romantik do të jetë vërtet i paharrueshëm dhe unik.

Zemra e Shën Valentinit XXL - një dhuratë për t'u mbajtur mend

zemra XXL për Shën Valentin - një dhuratë për t'u mbajtur mend

Gëzoni partnerin tuaj me një surprizë spektakolare

Bëjeni ditën tuaj të Shën Valentinit të jashtëzakonshme me Zemrën XXL Foil . Kjo dhuratë unike romantike është bërë nga fletë metalike me cilësi të lartë, e cila i jep elegancë dhe qëndrueshmëri. Dimensionet e tij prej 40 x 80 x 140 cm e bëjnë këtë tullumbace një shoqërues të përsosur për festa romantike, festa ose si një dekorim që do të transformojë çdo dhomë në një vend plot dashuri dhe butësi. Bëhuni kreativ dhe lëreni këtë zemër gjigante të ndriçojë ditën tuaj të veçantë.

xxl zemër dhuratë e Shën Valentinit për një grua, të dashur, të dashur

Surpriza e Shën Valentinit

Pavarësisht nëse po planifikoni një mbrëmje plot romancë ose dëshironi të befasoni partnerin tuaj me një gjest të papritur, Zemra XXL nga Foil është mënyra ideale për të shprehur ndjenjat tuaja. Ju mund ta përdorni këtë tullumbace të Shën Valentinit si tërheqjen kryesore të dekorimit të Shën Valentinit ose si një shtesë tërheqëse për festën tuaj të dashurisë. Ngjyra e saj e kuqe e gjallë dhe tekstura me shkëlqim shtojnë shkëlqimin në çdo moment, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme romance dhe pasioni.

Specifikim:

  • Një dhuratë unike romantike
  • Materiali: Folje
  • Përmasat e produktit: 40 x 80 x 140 cm

Përmbajtja e paketës:

1x Zemra e Shën Valentinit XXL nga Foil 140 cm

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim