Set sushi për përgatitjen (bërjen) e sushit - Kit për 2 persona (tasa + pjata + shkopinj)

Kodi: 11-705
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Seti sushi për përgatitjen (bërjen) e sushit - Kit për 2 persona (tasa + pjata + shkopinj) është një komplet i specializuar enësh i krijuar për servirjen dhe ngrënien e sushit në shtëpi.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Seti sushi për përgatitjen (bërjen) e sushit - Kit për 2 persona (tasa + pjata + shkopinj) është një komplet i specializuar enësh i krijuar për servirjen dhe ngrënien e sushit në shtëpi. I projektuar për të ofruar një përvojë të plotë ngrënieje për dy , ky grup përmban gjithçka të nevojshme për shërbimin dhe kënaqësinë autentike të sushit. Seti përfshin 2 palë shkopinj për ushqim japonez, 2 pjata servirjeje me gurë në të cilat mund të vendosni sushi të përgatitur, 2 tasa për salcën e sojës për t'i dhënë shije dhe 2 dyshekë shkopinjsh për t'u siguruar që shkopinjtë të mos jenë drejtpërdrejt në tryezë për t'i mbajtur ato. pastërti dhe organizim gjatë ngrënies.

Set për servirje sushi për 2 persona

Dizajn cilësor

Seti Sushi është bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe të qëndrueshme , si fibra qelqi, rrasa dhe melamina, të cilat garantojnë jetëgjatësinë dhe rezistencën e tij në krahasim me kompletet e zakonshme qeramike, të cilat janë të prirura për t'u thyer. Këto materiale janë gjithashtu të lehta për t'u mirëmbajtur, ku i gjithë grupi (përveç shkopinjve) është i sigurt në larje enësh, duke e bërë më të lehtë pastrimin pas përdorimit. Seti sushi për 2 persona vjen në një paketë të bukur dhe elegante, gjë që e bën atë një dhuratë ideale për adhuruesit e sushit.

Set sushi për 2 persona Kit për servirje

Një dhuratë e jashtëzakonshme

Seti sushi për 2 persona nuk është vetëm një ndihmës praktik për të shijuar sushin në komoditetin e shtëpisë tuaj, por falë dizajnit elegant dhe dizajnit cilësor, është gjithashtu një dhuratë e shkëlqyer. Ngjyra e tij elegante e zezë mat, e kombinuar me materiale të qëndrueshme si tekstil me fije qelqi, pllakë dhe melaminë, i jep këtij grupi një pamje luksoze që do të tërheqë çdo dashnor të sushit.


Specifikim:

  • Materiali: tekstil me fije qelqi, rrasa, melamine
  • Dimensionet: Shkopinjtë: 24 cm, Pjata e servirjes: 25 × 15 × 0,5 cm, Tas me salcë soje: 8,2 × 8,2 × 2,8 cm
  • Mbushëse për shkopinj: 6 × 1,8 × 1,8 cm
  • Mirëmbajtja: I përshtatshëm për pjatalarëse (përveç shkopinjve)
  • Ngjyra: E zezë mat


Përmbajtja e paketës:
1x set Sushi për 2 persona
2x palë shkopinj
2x pjatë për servirje
2 x tas për salcën e sojës
2x dyshekë për shkopinj
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim