Dekantues vere - SET ENGEL

Kodi: 94-003
5 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Dekanti i verës - SET ENGEL, i cili do ta bëjë verën tuaj të butë dhe mjaftueshëm të oksigjenuar. Mos e humbni kohën me përgatitjen e gjatë të verës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dekanti i verës - SET ENGEL, i cili do ta bëjë verën tuaj të butë dhe mjaftueshëm të oksigjenuar. Mos e humbni kohën me përgatitjen e gjatë të verës. Thjesht hidheni verën në gotë përmes stendës ANGEL dhe filloni të shijoni shijen e përsosur.

Dashamirët e verës e dinë se për të arritur shijen maksimale të shijshme, vera duhet fillimisht të oksidohet. Për të arritur këtë efekt nuk mjafton të lini një shishe verë të hapur në tryezë. Falë këtij oksidimi vera do të shijojë mahnitshëm pas gllënjkës së parë. Thjesht derdhni verën përmes ajrosësit. Vera oksidohet dhe arrin shijen e saj të plotë.

Si të dekantoni verën pa pajisje dhe përvojë profesionale sommelier? Provoni të përdorni stendën tonë ANGEL, përdorimi është shumë i thjeshtë dhe dekantimi i verës reduktohet në minimum. Dekantimi i verës në karafe mund të marrë disa orë për të arritur efektin e duhur.

komplet dekanti engjëllit

Qëndrim i shkëlqyeshëm ANGEL është në gjendje të theksojë shijen dhe aromën e verës direkt nga shishja duke e derdhur verën përmes stendës në gotë. Hinka dekantuese është e pajisur me një sitë që kap edhe sedimentin më të vogël në verë, dhe kanalet e ajrit do ta ajrosin verën në një moment të përsosur. Ekziston një procedurë më e thjeshtë që mund të theksojë shijen dhe aromën e verës suaj, për të pasur përvojën perfekte. Nuk ka asnjë procedurë më të lehtë që mund të theksojë shijen dhe aromën e verës suaj për përvojë të përsosur. Qëndrimi i dekanterit nuk ka nevojë të fshihet diku në dollap. Dizajni i tij i thjeshtë dhe elegant do të ndriçojë çdo hapësirë. Kurbat e tribunës po luajnë me dritën dhe do t'i bëjnë përshtypje të gjithëve në çdo rast.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim