Kuti stilolapsash - Kuti stilolapsash prej lëkure Eco

Kodi: 100-025
1 000 L Çmimi përjashtuar TVSH: 833 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kuti stilolapsash - Kutia e stilolapsit prej lëkure Eco është një zgjedhje elegante dhe e sofistikuar për stilolapsa luksoze, e cila është sa në modë aq edhe praktike.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kuti stilolapsash - Kutia e stilolapsit për dhurata Eco Leather është një zgjedhje elegante dhe e sofistikuar për stilolapsa luksoze, sa trendi aq edhe praktik. Dizajni i tij në ngjyrë të errët është me shije dhe universal, prandaj është i përshtatshëm për t'ia dhuruar çdo personi – qoftë kolegu, drejtori, shefi, miku apo familjari juaj i ngushtë. Kjo kuti është mënyra perfekte për ta kthyer një stilolaps të zakonshëm në një dhuratë të vërtetë që do të duket e veçantë dhe fisnike.

Kuti dhuratash për stilolaps

Kuti dhurate per stilolaps ne ngjyre te zeze

Një dhuratë elegante dhe origjinale

Kutia është projektuar për të vendosur 2 stilolapsa standardë në të dhe në të njëjtën kohë për të garantuar transportin dhe ruajtjen e tij të sigurt . Pajisja e tij e brendshme është përshtatur në mënyrë që stilolapsi të mos dëmtohet edhe në rast të një përplasjeje apo rënieje aksidentale. Në këtë mënyrë, kutia e dhuratave bëhet jo vetëm tërheqëse estetikisht, por edhe një aksesor praktik.

kuti stilolapsash lëkure luksoze

Dizajn minimalist

Megjithatë, përveç përdorimit praktik, kutia e zezë e dhuratave për stilolaps sjell edhe një shkallë të caktuar elegance dhe sofistikimi. Dizajni i tij minimalist dhe materialet cilësore nga të cilat është bërë janë vërtet mahnitëse dhe i shtojnë vlerë çdo stilolapsi. Pavarësisht nëse vendosni ta bëni dhuratë këtë kuti apo të përfshini një stilolaps me të, është një dhuratë unike dhe e veçantë që me siguri do t'i kënaqë të gjithë.

Specifikim:

  • Ngjyra e zezë
  • Dizajn lëkure - Lëkurë ECO


Përmbajtja e paketës:

1x kuti dhuratash për një stilolaps në të zezë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim