Çelës USB 16 GB - Yjet e Pokerit

Kodi: 17-034
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Çelësi USB 16 GB - Poker Stars i disponueshëm në dyqanin tonë elektronik. Tani mund t'i ruani dhe transferoni skedarët tuaj në një flash disk elegant USB.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çelësi USB 16 GB - Poker Stars i disponueshëm në dyqanin tonë elektronik.   Ky model unik është në formën e një çipi Poker Stars me një përpunim të saktë dhe me siguri do të kënaqë një adhurues të një loje pokeri. Tani mund t'i ruani dhe transferoni skedarët tuaj në një flash disk elegant USB. I përshtatshëm si dhuratë për miqtë ose si vëmendje për partnerët e biznesit. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini çelësa USB cilësorë dhe argëtues me çmime fantastike.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: Silikoni

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim