Çelës USB Minion - 16 GB

Kodi: 17-037
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çelës USB Minion - 16 GB për shitje online në dyqanin tonë elektronik. Dhuratë e shkëlqyer për të dashuruarit e Minions.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çelës USB Minion - 16 GB për shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky model qesharak me përpunim preciz është në formën e figurës së animuar të njohur Minion nga filmi Despicable me. Çelësi USB 16 GB në këtë formë qesharake sjell lehtësisht një buzëqeshje në fytyrën tuaj. Transferoni ose ruani skedarët tuaj të rëndësishëm në Minion. I përshtatshëm si një dhuratë e shkëlqyer për të dashuruarit e Minions. Dhe në dyqanin tonë elektronik mund të gjeni edhe çelësa të tjerë USB qesharak dhe cilësor me çmime të shkëlqyera.

• Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Silikoni

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim