Maska Halloween me LED - Scream

Kodi: 88-228
3 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 667 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska Halloween me LED - Scream, e cila bie në sy më së miri në hallowen, karnaval, disko, klub, festë apo festival.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska Halloween me LED - Scream , e cila bie në sy më së miri në hallowen, karnaval, disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe të jeni cool. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik.

Maska për britmat e HalloweenEl. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri AA nuk përfshihen)
Funksioni : dritat e përhershme, ndezëse

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim