Syze disko me ngjyra LED - ylber

Kodi: 27-031
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Syze disko LED me ngjyra - ylber, më së miri shkëlqejnë në festë, disko, klub ose festival. Nëse ju pëlqen të jeni pika qendrore e vëmendjes, ose thjesht dëshironi të tërheqni interesin e të tjerëve dhe të jeni të ftohtë, këto syze janë investimi i duhur për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Syze disko LED me ngjyra - ylber, më së miri shkëlqejnë në festë, disko, klub ose festival. Nëse ju pëlqen të jeni pika qendrore e vëmendjes, ose thjesht dëshironi të tërheqni interesin e të tjerëve dhe të jeni të ftohtë, këto syze janë investimi i duhur për ju. Sigurisht që janë të përshtatshme edhe si dhuratë origjinale.

Syzet përbëhen nga shtatë ngjyra: e kuqe, vjollcë, blu, jeshile e errët, jeshile e hapur, e bardhë dhe e verdhë. Mënyrat e ndriçimit mund t'i ndryshoni natyrisht sipas dëshirës.

El. Furnizimi me energji elektrike: inverter EL (2 x bateri AA - nuk përfshihen)
Mënyrat e ndriçimit: vezullim i përhershëm, vezullim i shpejtë ose i ngadaltë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim