Syzet e ndriçuara - jeshile

Kodi: 27-006
1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Syzet e ndriçuara jeshile - që bien më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival janë investimi i duhur për ju nëse dëshironi të tërhiqni dhe të jeni veçanërisht të lezetshëm.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Syze me ndriçim - jeshile - argëtim i mrekullueshëm në festa, disko, etj. Syze El me çmim të mirë - blini online. Ndriçoni syzet me shumë ngjyra.

Tani edhe ju mund të mbani syzet tuaja të diellit gjatë natës me syzet tona të diellit Light Up Electro EL! Duke përdorur teknologjinë më të fundit elektrolumineshente (EL Wire) dhe duke e bashkuar atë me dizajnin më të fundit të syzeve të diellit, ne mund të kemi bërë gjënë më interesante ndonjëherë: Light Up Syze dielli. Syzet e diellit LED janë argëtim i shkëlqyeshëm në klubet e natës, kërcimet shkollore, festat dhe bëjnë dhurata të shkëlqyera! Thjesht zgjidhni nëse dëshironi efektin strobe ose efektin e qëndrueshëm dhe teli EL që kalon nëpër kornizën e syzeve të diellit Electro EL ndizet për ta bërë natën tuaj të çmendur!

EL. Fuqia: kutia e kontrollit (2 x bateri AA nuk përfshihen)
Funksioni: dritë e qëndrueshme, LED me ndezje të shpejtë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim