Shkopinj lëkundës - skulpturë me energji kinetike si një lavjerrës luksoz që ngjitet

Kodi: 11-559
11 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 9 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Shkopinj lëkundëse - skulpturë e energjisë kinetike si një lavjerrës luksoz shkopinj hekuri​ - iluzioni i lëvizjes së përjetshme - dekorim meditimi në formën e shkopinjve që lëkunden.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shkopinj lëkundës - skulpturë e energjisë kinetike si një lavjerrës luksoz shkopinj hekuri​ - iluzioni i lëvizjes së përjetshme - dekorimi i meditimit në formën e shkopinjve lëkundës do të tërheqë vëmendjen në çdo dhomë ku vendoset falë dizajnit të saj të sofistikuar. Shkopinjtë lëkunden, qarkullojnë në lëvizje të vazhdueshme dhe sfidojnë gravitetin. Shkopinjtë rrotullohen shumë mirë dhe kanë një efekt relaksues dhe pothuajse hipnotik.

Skulptura e energjisë kinetike me shkopinj lëkundje - Lëvizje e përjetshme

Skulptura e energjisë kinetike me shkopinj lëkundje - Lëvizje e përjetshme

Fuqia e mahnitshme e shkopinjve lëkundës

Krijuar nga një projektues dhe inxhinier gjerman, shiriti i lëkundjes nuk do të ndalojë së lëvizuri sepse është krijuar për të qëndruar në lëvizje pa ndihmë. Shpejtësia dhe drejtimi do të ndryshojnë pa e prekur ju, duke krijuar një iluzion të lëvizjes së përhershme që do të mahnisë këdo që e shikon.

dekorim i shkopinjve hekuri që lëkunden

Një suplement qetësues

Shkopinjtë lëkundës janë shumë të ngjashëm me një makinë me lëvizje të përhershme. Shkopinjtë e meditimit pasqyrojnë qartësinë, durimin dhe zgjuarsinë e inxhinierisë moderne. Ju mund ta vendosni këtë dekorim perfekt të meditimit në shtëpinë ose zyrën tuaj, ku do të ketë një efekt antistres dhe relaksues.

shkopinj hekuri lavjerrës lëkundëse

Specifikim :

  • Materiali: ABS, alumini
  • Përmasat: 35 x 8 x 38 cm
  • Pesha: 250 gram


Përmbajtja e paketës:
1x shkopinj lëkundëse të dekorimit të meditimit

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim