Dyshekë tavoline nën pjatë - komplet prej 4 copë Vendosje vendi vintage

Kodi: 11-404
2 900 L 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Dyshekë tavoline nën pjatë - një grup prej 4 copë vendosjeje, dizajn unik - kasetë, gramafon, TV dhe radio.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dyshekë tavoline nën një pjatë - një grup me 4 ambiente të cilësisë së mirë, çdo rrogoz kundër rrëshqitjes ka dizajnin e vet unik - kasetë, gramafon, TV dhe radio , të gjitha me një temë retro. Këto shtroje kuzhine do t'ju bëjnë të ndiheni si në moshën 70-80 vjeç të vjetër dhe të zhveshur. Shquhen mirë në çdo tryezë, qoftë në shtëpi apo në vilë, apo edhe për festa me tematikë.

Tavolinat retro - slita janë një dhuratë e shkëlqyer për prindërit, gjyshërit ose këdo që pëlqen kohët e mira të vjetra retro. Tapeti i tavolinës është i lehtë, i lëvizshëm dhe i lehtë për t'u larë. Këto jastëkë do t'i japin brendësisë tuaj një prekje të vërtetë retro. Tapeti kundër rrëshqitjes në kuzhinë është prej plastike me cilësi të lartë.

Tavolina RETRO është një shtesë e shkëlqyer për çdo tavolinë apo njësi kuzhine

dyshekë tavoline retro - dyshekë pjate 4 copë


Karakteristikat:

Set me 4 dyshekë - vendosja e vendosjes në tavolinë
Stili unik retro
I lëvizshëm dhe i lehtë për t'u pastruar
Materiali: polipropilen, kundër rrëshqitjes
Përmasat e produktit: 45 x 28 x 0,01 cm

Përmbajtja e paketës:

1x set me 4 dyshekë retro

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim