Jastëk me ngrohje - jastëk ngrohës nga pelushi

Kodi: 11-397
3 500 L 1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Jastëk me ngrohje të zemrës - jastëk ngrohës nga pelushi​ një jastëk ngrohës për dhimbjet e shpinës, dhimbjet e shpinës, spazmat e barkut etj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Jastëk me ngrohje zemre - jastëk ngrohës prej pelushi​ një jastëk ngrohës për shpinë, dhimbje shpine, spazma barku etj. Ky termo jastëk në formë zemre mund të vendoset në mikrovalë për tu ngrohur për 2 minuta dhe është gati për t'ju ngrohur për më shumë se 45 minuta. Një jastëk ngrohës është një dhuratë e shkëlqyer, veçanërisht për ditët e ftohta. Jastëku jo vetëm që ngroh, por edhe ka erë të këndshme, sepse është i mbushur me fara liri dhe livando.

Jastëku i ngrohur ka një efekt relaksues dhe lehtësues. Një mjet i këndshëm që do t'ju ndihmojë të lehtësoni stresin dhe të relaksoheni. Kjo vlerësohet veçanërisht nga gratë, kur duhet të përballojnë ditët e pakëndshme gjatë menstruacioneve, jastëku ngrohës ngroh barkun dhe lehtëson dhimbjet. Jastëku i ngrohur është gjithashtu i përshtatshëm për ngrohjen e duarve të ftohta ose do të ndihmojë në sigurimin e ngrohtësisë dhe rehati të këndshme në shtëpi dhe gjatë udhëtimit.

Jastëk ngrohës në formë zemre - termoterapi që ka një efekt relaksues dhe lehtësues.

jastëk me ngrohje

Jastëku ngrohës u krijua dhe u zhvillua në bashkëpunim me fizioterapistët për të ofruar termoterapi. Zona e nxehtë shtrin kapilarët kudo në trup, të cilat stimulojnë rritjen e qarkullimit të gjakut, rigjenerimin, qarkullimin dhe oksigjenimin për të lehtësuar dhimbjen dhe ngurtësimin. Relaksohuni dhe mbështesni trupin tuaj të lodhur me jastëkun tonë ngrohës, i cili gjithashtu ngroh shpinën dhe qafën tuaj të qafës së mitrës.

Zemër termo jastëk me ngrohje

Vetitë

plus Futeni në mikrovalë 800 W për 2 minuta
plus Ju mban të ngrohtë për ± 45 minuta
plus Bërë nga material pelushi shumë i butë
plus I mbushur me fara liri dhe livando
plus Jo i përshtatshëm për lavatriçe

Karakteristikat:

Përmasat: 26 x 20 x 3 cm
Pesha: 665 gram

Përmbajtja e paketës:

1x jastëk me ngrohje ZEMRA
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim