Karrige kampingu - mini xhep per jashte 10x25,5x4 cm deri ne 100 kg

Kodi: 11-438
3 500 L 1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Karrige kampingu - karrige mini xhepi në natyrë me përmasa 10 x 25,5 x 4 cm është një karrige e vogël e palosshme që peshon vetëm 275 gram.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Karrige kampingu - karrige mini xhepi në natyrë me përmasa 10 x 25,5 x 4 cm është një karrige e vogël e palosshme me peshë vetëm 275 gram me kapacitet mbajtës deri në 100 kg - e ulur për piknik, kamping, koncert. Një vegël e pazëvendësueshme për çdo koncert, festival apo event veror në ajër të hapur - këmbët tuaja nuk do t'ju dhembin më nga qëndrimi i gjatë. Do të keni gjithmonë pranë një karrige të vogël kompakte falë përmasave ultra të vogla kur paloset 10x25x4 cm dhe kur shpaloset 25x22x27 cm. Uluni me ju kudo që të shkoni. Karrigia është e paketuar në një paketë praktike. Ai është gjithashtu i përshtatshëm për pikniqe, kampe, udhëtime me biçikletë ose peshkim. Karrigia është prej aliazh alumini, peshon vetëm 275 gram, por ende mban një person deri në 100 kg. Mund të paloset thjesht dhe mund ta vendosni lehtësisht kudo, madje edhe në xhepin e pasmë të pantallonave :)

Karriget e palosshme - Mini xhep

mini karrige e palosshme portative

Një vegël për çdo koncert, festival, piknik, kamping, udhëtim me biçikletë ose peshkim

mini karrige portative kampingu

Karrige e palosshme mini xhepi - palosje e lehtë = ulje e shpejtë

mini karrige kampingu
Specifikim:

Materiali: alumin dhe najlon
Ngjyra: e zezë mat
Kapaciteti mbajtës: 100 kg
Pesha: 275 g
Dimensionet: te palosura 10x25,5x4 cm, te shpalosura 25,5x22,5x27,5 cm

Përmbajtja e paketës:

1x Mini karrige e palosshme
1x Mbulesa karrige

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

99%