Mbajtëse puro (stand) + mbajtëse xhami - Set Whisky Luksoz për meshkuj

Kodi: 11-639
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mbajtëse puro (qëndrim) + mbajtëse gotash - Komplet luksoz uiski për meshkuj - ne do ta ngremë përvojën tuaj të shijimit të uiskit dhe pirjes së duhanit në një nivel të ri.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbajtëse puro (qëndrim) + mbajtëse gotash - Komplet luksoz uiski për meshkuj - ne do ta ngremë përvojën tuaj të shijimit të uiskit dhe pirjes së duhanit në një nivel të ri. Ky grup elegant është bërë pikërisht nga materiale të klasit të parë dhe dizajni i tij elegant garanton momente të paharrueshme. Ai përfshin gjithashtu një grup të plotë aksesorësh, i cili përfshin një tabaka, një rrogoz, një tavëll, një prerës puro, nëntë gurë uiski në një kuti prej kadifeje dhe një gotë, thjesht gjithçka që ju nevojitet për t'u çlodhur dhe për të shijuar uiski dhe puro.

Set uiski - set dhuratash luksoze për meshkuj

Set uiski - set dhuratash luksoze për meshkuj

Dizajn elegant dhe preciz

Tabaka e gotës së uiskit bie në sy me dizajnin e saj elegant dhe është një dhuratë e shkëlqyer për çdo adhurues të kësaj pije. Prandaj është ideale si një dhuratë për ditëlindje për të dashurin ose babanë tuaj, si dhe për individët që duan të prezantojnë koleksionin e tyre të uiskit cilësor dhe të shijojnë shijen e tij nga kjo gotë luksoze.

Tepsi me uiski dhe puro

Vëmendje dhe argëtim në çdo relaksim

Me një gotë dhe një tabaka do të tërhiqni vëmendjen dhe argëtimin sa herë që uleni me miqtë. Përveç kësaj, nëntë kubet në këtë grup shërbejnë për të ftohur në mënyrë efektive pijen tuaj të preferuar, duke i dhënë një tjetër dimension përvojës suaj. Ky aksesor praktik do të sigurojë që gota juaj me uiski të mbetet e freskët dhe freskuese, duke siguruar që ta shijoni atë në shoqërinë e njerëzve tuaj të dashur.

komplet tabakaje uiski

Specifikim:

  • Materiali: dru, qelq, çelik inox
  • Dizajn elegant, të lë pa frymë
  • Një dhuratë e shkëlqyer për çdo adhurues të uiskit


Përmbajtja e paketës:

1x set uiski luksoz
1 x Tabaka
1x Tavëll
1x Prerëse puro
9x gur uiski në një qese prej kadifeje
1 x filxhan

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim