Pemë e qelqit - mbajtëse elegante për gota verë/koktej - 12 gota

Kodi: 11-629
7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Pemë e qelqit - mbajtëse elegante për gota verë/koktej - maksimumi 12 gota. Ky stendë origjinale jo vetëm për syze nuk duhet të mungojë në asnjë festë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pemë e qelqit - mbajtëse elegante për gota verë/koktej - maksimumi 12 gota. Ky stendë jo vetëm origjinale për syze nuk duhet të mungojë në asnjë festë. Një stendë elegant për gotat e koktejit është zgjidhja e duhur për çdo festë apo rast të veçantë. Dizajni i tij i rregullueshëm mund të mbajë deri në 12 gota, duke përfshirë ato për verë, shampanjë dhe kokteje, duke siguruar që pijet tuaja të preferuara të jenë gjithmonë pranë. Me ngjyrën e zezë mat dhe stilin industrial, do t'i japë syzeve tuaja një pamje elegante dhe moderne.

Mbajtëse për gotat e verës dhe koktejit

Mbajtëse për gotat e verës dhe koktejit

Një aksesor praktik për të gjithë ata që duan të argëtohen

Nëse jeni duke kërkuar për diçka që do ta bënte brendësinë tuaj të veçantë, kjo stendë e rregullueshme për gota kokteji është zgjidhja e duhur për ju. Përveç kësaj, është gjithashtu një aksesor praktik për ata që duan të argëtohen dhe të shijojnë ngjarjet sociale.

mbajtëse e gotës së verës

Një pjesë e përsosur për të ofruar pije

Pema e koktejit është pjesa e përsosur për të ofruar pije për raste të ndryshme. Mund ta përdorni në festa ditëlindjesh me familjen ose në festa me miqtë. Kjo pemë pije e çon shërbimin e pijeve në nivelin tjetër. Është e përkryer për këdo që e pëlqen argëtimin dhe dëshiron të shijojë ngjarjen e tyre të radhës.

mbajtëse e gotës së koktejit të verës

Specifikim:

  • Mban deri në 12 gota
  • I përshtatshëm për gota verë, shampanjë dhe koktej
  • Materiali: Çeliku me shtresë pluhuri


Përmbajtja e paketës:

1x stendë qelqi (nuk përmban gota)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

98%