Set sushi - set maki (set ose komplet prodhuesi nga bambu 100% origjinale)

Kodi: 11-403
7 900 L 4 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 500 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Set sushi - komplet maki (set ose komplet prodhuesi nga 100% bambu origjinale) përgatitja ose përgatitja e sushit nuk ka qenë kurrë më e lehtë me këtë set dhuratash.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Set sushi - komplet maki (set ose komplet prodhuesi nga 100% bambu origjinale) përgatitja ose përgatitja e sushit nuk ka qenë kurrë më e lehtë me këtë set dhuratë. Përgatitni ushqimin tuaj të preferuar shpejt dhe lehtë. Seti i sushit nuk duhet të mungojë në kuzhinën e asnjë të apasionuari të kuzhinës aziatike, vetëm në disa hapa të thjeshtë mund të krijoni sushin më të bukur që keni parë ndonjëherë. Kuzhina aziatike kohët e fundit është bërë shumë e njohur, megjithatë, kjo reflektohet edhe në çmimin përfundimtar të kuzhinës aziatike apo sushit. Bëhuni një kuzhinier profesionist sushi falë setit tonë Maki.

Dihet mirë se krijimi i sushit të shijshëm dhe të bukur nuk është aspak i lehtë, por edhe prodhimi i sushit është i ndërlikuar. Edhe nëse keni gjithçka gati dhe përbërësit janë gatuar në mënyrë perfekte, gjithçka mund të shkojë keq kur shtrydhni ose rrotulloni maki. Megjithatë, grupi maki do të garantojë strukturën e njëtrajtshme dhe të qëndrueshme të nevojshme për një rrotull sushi të përsosur. Seti i sushit do t'ju lejojë të krijoni vaktin perfekt aziatik që do ta pëlqejë të gjithë.

Set sushi - bërja e sushit nuk ka qenë kurrë më e lehtë dhe më e natyrshme. Thjesht krijoni një sushi ose maki në çdo kohë.

Set për prodhues sushi - komplet për të bërë si dhuratë

Përgatitni përbërësit dhe me disa hapa të thjeshtë përgatisni sushin sipas preferencave dhe shijes tuaj. Vetë kompleti është shumë i qëndrueshëm - falë faktit se është bërë nga 100% bambu dhe për të njëjtën arsye, pastrimi i tij është plotësisht pa probleme dhe i lehtë. Falë setit special Maki, çdo festë do të jetë unike dhe vizita juaj, familja apo miqtë do të mbeten të mahnitur të heshtur nga sushi i përsosur që keni përgatitur për ta.

plus Përgatitja e lehtë maki/sushi
plus Bërë nga bambu e vërtetë 100%.
plus Dizajn i bukur tradicional

Karakteristikat:

Materiali: 100% bambu
Forma Romery: 20 x 6 x 6 cm
Dimensionet e shufrës së bambusë: 23 x 13 x 4 cm
Përmasat e presës së bambusë: 20 x 6 x 3,5 cm
Pesha: 682 gram

Përmbajtja e paketës:

1x set Maki
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%