Shpërndarëse për makineri karamele në shtëpi për të kapur (kapur) ëmbëlsirat

Kodi: 11-578
5 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Shpërndarësit e makinerive të ëmbëlsirave në shtëpi për kapjen (kapjen) e ëmbëlsirave​ do të funksionojnë me para të vërteta dhe të rreme. Ju thjesht e mbushni makinën me karamele.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shpërndarësit e makinerive të ëmbëlsirave në shtëpi për kapjen (kapjen) e ëmbëlsirave do të funksionojnë me para të vërteta dhe të rreme. Ju thjesht e mbushni makinën me karamele, çamçakëz ose lodra të vogla . Duhet të punoni shumë për të marrë karamele ose ëmbëlsira tjetër. Bëjini miqtë ose familjen tuaj të dhurojnë disa monedha artificiale ose reale dhe ata do të kenë një shans për të fituar disa karamele .

Kapni bombol me karamele ose makineri lodrash për të rrëmbyer ëmbëlsirat ose karamele

Kapni bombol me karamele ose makineri lodrash për të rrëmbyer ëmbëlsirat ose karamele

Diçka për diçka

Përdorni komandat për të lëvizur makinën kapëse përpara dhe mbrapa, majtas dhe djathtas, lart e poshtë si me një kthetër vinçi. Ndërsa përpiqeni të merrni ëmbëlsirën, makina ndizet dhe luan muzikë . A mund ta kapni karamele para se të mbarojë muzika?

makinë kapëse për kapjen e ëmbëlsirave - si kthetra vinçi

Specifikim:

  • Materiali: ABS
  • Punon me bateri 3x (nuk përfshihen)
  • Përmasat: 25,5 x 19,5 x 34,5 cm
  • Pesha: 1.4 kg


Përmbajtja e paketës:
1x makinë për kapjen e ëmbëlsirave - makinë karamele

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim