Topa kundër stresit - Lodra me topa ngjitës

Kodi: 11-451
1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Top kundër stresit - Lodra me topa ngjitës. Kjo topth me rrjetë kundër stresit ndryshon ngjyrën kur e shtyp - dhuratë e përsosur.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Topa kundër stresit - lodra me topa ngjitës. Ky top me rrjetë kundër stresit ndryshon ngjyrën kur e shtypni. Ky top është i ndryshëm nga topat e tjerë dhe rrjeta i jep një efekt të këndshëm. Mesh Ball është një top gome i mbushur me silikon të butë me ngjyrë dhe i mbështjellë në një rrjetë të zezë. Shtypni topin në pëllëmbën tuaj me forcë dhe gjëra vërtet të papritura do të fillojnë të ndodhin. Kur shtypet, masa ngjitet nëpër vrimat në rrjetë. Hidhini një sy fotove!

Ju nuk do të dëshironi ta hiqni këtë top nga dora. Përveç argëtimit dhe relaksimit, do të keni edhe një stërvitje të këndshme. Shtypja e topit kërkon shumë forcë dhe kërkon stërvitje. Dhurata është e përshtatshme për të gjithë ata që kanë nevojë të relaksohen . Bëni një ngrohje 5-minutëshe me topin kundër stresit Squishy në zyrë ose në një udhëtim të gjatë me makinë në vend të një pushimi për duhanin. Do t'ju çojë në ide të tjera. Squishy është një top me ngjyrë i përshtatshëm si lodër . Mund ta shtrydhni topin për aq kohë sa dëshironi, ai gjithmonë do të kthehet në formën e tij origjinale, sepse ka një kujtesë të formës. Lodra është e këndshme në prekje dhe shumë e popullarizuar në mesin e fëmijëve.

Top kundër stresit - lodra me topa të rrëmujshëm


Specifikat e produktit:

Top kundër stresit
Dimensionet e produktit: Ø 6 cm
Pesha: 111 gram Materiali: gome, silikoni, rrjetë
I përshtatshëm për fëmijë nga 3 vjeç.

Përmbajtja e paketës:

1x top i gërvishtur

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim