Festa LED ndezëse për burra - jeshile

Kodi: 88-196
2 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 167 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Festa LED ndezëse për burra - jeshile. Ata shkëlqejnë më së miri në diskotekë, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe të jeni cool.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Festa LED ndezëse për burra - jeshile. Ata shkëlqejnë më së miri në diskotekë, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe të jeni cool. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Ju mund t'i blini alfabetet për burra për festa online në dyqanin tonë elektronik. Azultatet për meshkuj janë jeshile dhe shkëlqejnë në ngjyrën jeshile.

ndezje të gjelbër për burrat agresive

Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri CR2032)
Funksionet: ende shkëlqen, ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë

Gjatësia e varëseve për meshkuj: e rregullueshme

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

100%