Jastëk i dashurit - jastëk prej pelushi për krahun e të dashurit (jastëk)

Kodi: 11-511
4 500 L 2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Jastëk i dashurit - jastëk prej pelushi për krahun e të dashurit (jastëk) për femra në formën e një burri. Jastëkë prej pelushi super të butë, falë të cilëve nuk do të flini më vetëm natën.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Jastëk boyfriend - jastëk prej pelushi për krahun e të dashurit (jastëk) për femra në formë mashkulli. Jastëkë prej pelushi super të butë, falë të cilëve nuk do të flini më vetëm natën. Materiali i këndshëm do t'ju garantojë që të flini të ëmbël dhe të qetë. Jastëku i trupit është i veshur me një këmishë dhe ka një shpatull të peshuar për një efekt jashtëzakonisht realist. Falë kësaj, ju mund të vazhdoni të ëndërroni dhe do të ndjeni se po mbani dikë.

Jastëk krahu i të dashurit gjysmë trupi

jastëk krahu i të dashurit gjysmë trupi

E shkëlqyeshme si dhuratë

Nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë për një mike apo zonjë të vetmuar, ky jastëk është i duhuri. Ju po i jepni asaj një shoqe që nuk kërkon të hajë, nuk bërtet apo debaton dhe është jashtëzakonisht përkëdhelëse. Një jastëk në formën e trupit të një burri do të sigurojë që miku, kolegu ose motra juaj të mos bie në gjumë vetëm. Jastëku origjinal është gjithashtu i shkëlqyer si një dhuratë për një festë beqarie ose një festë ditëlindjeje.

jastëk mashkull me jastëkë të dashurit të krahut


Specifikim:

  • Jastëk i butë në formë busti me pizhame
  • Jastëk cilësor me formë perfekte për gjumë të këndshëm
  • Çanta praktike për ruajtjen e jastëkut
  • Pizhamet mund të lahen në 30 gradë
  • Materialet: këmishë pambuku pa alergjen, fibër poliesteri hipoallergjik
  • Dimensionet e produktit - 55 x 10,5 x 35 cm
  • Pesha: 600 gram

Përmbajtja e paketës:
1 x jastëk
1 x mbulesë jastëku

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim