Bluza me shkëlqim - Equalizer Smile

Kodi: 01-048
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Shining T-shirts - Equalizer Smile në shitje me një çmim fantastik që mund t'i blini në dyqanin tonë elektronik. Këmisha disko me shkëlqim, të cilat sigurisht duhet t'i keni.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shining T-shirts - Equalizer Smile në shitje me një çmim fantastik që mund t'i blini në dyqanin tonë elektronik. Këmisha disko me shkëlqim, të cilat sigurisht duhet t'i keni.

Nëse dëshironi një bluzë LED të shkëlqyeshme me logon ose dizajnin tuaj, thjesht plotësoni formularin e porosisë direkt këtu . Ne do të prodhojmë bluza LED për ju me logon e ofruar ose dizajnin grafik pikërisht sipas kërkesave tuaja. Me këtë këmishë LED ju patjetër do të keni një mjet të shkëlqyer marketingu për të promovuar aktivitetet tuaja të biznesit.

Produkt i nxehtë në tregun tonë - Bluza me shkëlqim - Equalizer me sensor zëri. Ajo pulson, në varësi të mënyrës sesi muzika luan më mirë në disko, në klub, në një festë apo festival, është investimi i duhur për ty nëse dëshiron të jesh tërheqës, e sidomos të jesh cool. Mos prisni, thjesht kontrolloni të gjitha modelet dhe zgjidhni tuajat.

  • Bërë nga 100% pambuk, me cilësi të lartë dhe vjen vetëm në ngjyrë të zezë.
  • Paneli LED është ngjitur në këmishë përmes zinxhirit Velcro - lejon shkëputjen e lehtë të panelit.
  • Mini paketa ose njësia e kontrollit (ku është futur bateria) është e lëvizshme për shkak të larjes së bluzës.
  • Paketa mini është e pajisur me çelësin ON/OFF dhe rrotën e ndjeshme të lëvizjes - ju mund të zgjidhni ndjeshmërinë e lartë ose të ulët të zërit.
  • Bateritë: 4 x AAA (nuk përfshihen)

Vini re se ka kompani që shesin bluza LED shumë të lira me materiale më të lira dhe për shkak të këtij problemi, NJËSITË KEQFUNKSIONON dhe prodhojnë një dritë më pak të gjallë. Shesim bluza LED CILESORE me materiale ME TË KIRË. Për më tepër, ne ofrojmë një GARANCI 2 VJET.

Mos blini bluza LED të lira. Klikoni për më shumë informacion .


tavolinë me madhësi bluzash led

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim