JASON VOORHEES - Maskë me ndriçim LED për fytyrën

Kodi: 88-265
1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska e fytyrës me ndriçim LED JASON VOORHEES (pulsuese) - ky personazh i frikshëm nga filmi legjendar horror i Premte më 13 do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve në një festë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

JASON VOORHEES LED maskë për fytyrën me ndriçim (duke ndezur) - ky personazh i frikshëm nga filmi legjendar horror i Premte më 13 do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve në një festë, festë, karnaval apo festival. Nëse dëshironi të jeni cool dhe të shkoni në një festë horror me maskën e personazhit Jason - Bloody Murder nga filmi horror Friday the 13, nuk do të gaboni. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik.

EL. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri AA nuk përfshihen)
Funksioni : dritë e qëndrueshme, pulsuese

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim