Kravatë ndezëse GLUWY - LED shumëngjyrëshe

Kodi: 88-231
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kravatë ndezëse GLUWY - LED shumëngjyrëshe. Mund të zgjidhni deri në 11 mënyra ndriçimi (ngjyra të ndryshme + stil ndriçimi).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kravatë ndezëse GLUWY - LED shumëngjyrësh është pajisja më e funditbotën e modës së të rinjve të sotëm. Me këtë kravatë shkëlqyese me siguri do të shkëlqeni në çdo festë, disko apo festival. Prandaj, nëse ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes dhe dëshironi të shkëlqeni , kjo kravatë COOL ndezëse është zgjidhja e duhur.

kravatë led me shumë ngjyra

GLUWY është një markë e re mode e stilit të jetesës për të gjithë të rinjtë që kanë stilin e tyre specifik LED për festa.

logo e ngjitur

Kravata mund të shkëlqejë ose të shkëlqejë me ngjyra të ndryshme që mund t'i personalizoni bazuar në rrobat ose disponimin tuaj. Mund të zgjidhni deri në 11 mënyra ndriçimi (ngjyra të ndryshme + stil ndriçimi) . Kravata është e pajisur me një portë USB përmes së cilës mund ta rikarikoni me kabllon USB të përfshirë, e cila më pas mund të futet në prizë, PC ose laptop. Gjatë karikimit, kravata pulson me ngjyrë të kuqe. Ai ndalon së pulsuari kur është plotësisht i ngarkuar. Jetëgjatësia e baterisë është deri në 5 orë .

Për të ndezur ose ndryshuar modalitetin e ndriçimit, shtypni butonin e vendosur në kravatë nga pjesa e përparme e lidhësit USB për karikim. Kur butoni shtypet për më gjatë, drita fiket.

Deri në 11 mënyra ndriçimi të disponueshme!

7 ngjyra të ndryshme statike - e kuqe, jeshile, blu, e verdhë-portokalli, cian, vjollcë, vjollcë-bardhë
4 mënyra të ndryshimit të ngjyrave:
ndezje e bardhë (duke pulsuar në ngjyrë vjollce-të bardhë)
ndërrimi i qetë i ngjyrave (ngjyra e gradientit e ndjekur nga ndezje e ngadaltë)
ndezje ngjyrash (duke pulsuar gradualisht në të gjitha ngjyrat)
Ndërrimi i qetë dhe i shpejtë i ngjyrave (ngjyra gradient e ndjekur nga pulsimi i shpejtë)

Përmbajtja e paketës:

1 x kravatë LED
1x kabllo USB karikimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim