Dhurata për burra - ide (këshilla) dhuratash për të: Këshillat TOP #20

Dhurata për meshkuj - ide dhuratash (këshilla) për të: TOP #20 këshilla. Nuk keni ndonjë ide për ditëlindjen, Krishtlindjet?? Dhuratat më të mira për babanë, të dashurin, shokun, bashkëshortin tuaj - frymëzim origjinal dhuratë për ju.

Burrat shpesh quhen se janë si fëmijë të përjetshëm. Nuk ka rëndësi nëse është bashkëshort, i dashur, vëlla, shok, baba apo gjysh. Secili prej tyre duhet të ketë "kohën e tij për burra", pa të cilin do të ishte shumë e vështirë të imagjinohej jeta e tyre. Disa janë të ashtuquajtur entuziastë të makinave, të tjerët, nga ana tjetër, janë muzikantë ose udhëtarë të pasionuar. Kur zgjidhni dhuratën e duhur për një mashkull, është e rëndësishme që ta njihni sa më mirë marrësin tuaj. A e dini se çfarë bën ai? Cilat janë hobet e tij dhe çfarë i sjell zakonisht një buzëqeshje në fytyrën e tij? Në këtë rast, do ta keni shumë të lehtë të zgjidhni dhuratën ideale për një burrë, një dhuratë për babanë, një dhuratë për një mik, një dhuratë për të dashurin ose një dhuratë për burrin.

Por nëse zgjedhja e një dhurate është një çështje stresuese për ju, lista e TOP 20 këshillave tona për dhuratat , nga të cilat ju jeni të garantuar të zgjidhni, sigurisht që do t'ju ndihmojë në marrjen e një vendimi. Ne kemi këshilla të shkëlqyera për dhurata për një mik , dhurata për burra në makinë , dhurata të ndryshme qesharake për burra , si dhe dhurata për burra për Krishtlindje. Ka shumë pak mundësi që një mashkulli të mos i pëlqejë makinat, muzika, sportet, pajisjet elektronike, argëtimi apo udhëtimet. A njihni dikë të tillë?

dhurata për meshkuj ,

Ju mund të organizoni një dhuratë origjinale për një burrë - bashkëshort, baba, vëlla, xhaxha apo mik direkt nga komoditeti i shtëpisë tuaj në dyqanin tonë elektronik Cool-mania.eu . Pra, nëse tashmë jeni duke kërkuar për një ide të përshtatshme për një dhuratë për një burrë për ditëlindjen, ditën e emrit, dhuratën e Shën Valentinit për një burrë, një dhuratë për një burrë për të 50-at, një dhuratë për një burrë për Krishtlindje , ose ndonjë tjetër Në rast, gjithçka që duhet të bëni është të uleni rehat, të merrni laptopin, tabletin ose celularin tuaj dhe të zhyteni në ofertën e pasur të produkteve tona TOP të përzgjedhura .

Gati?

#TOP 1 Dhuratë harta 3D prej druri në mur - dhuratë origjinale për meshkuj

Një dhuratë për një mashkull, dhurata origjinale për meshkuj

Pavarësisht nëse jeni duke i dhuruar një mashkulli - një aventurier apo dikë me shije të cilësisë së lartë për dizajnin e brendshëm, një hartë 3D është e garantuar të jetë zgjedhja numër 1. Lëreni të përfytyrojë ëndrrën e tij të udhëtimit. Falë hartës 3D, ai do të jetë pak më afër saj çdo ditë. Shquhet bukur në dhomën e gjumit, studion në shtëpi, zyrën në kompani, biznes, por edhe në dhomën e fëmijës së një nxënësi të vogël. Harta është bërë nga disa pjesë druri, secila është punuar me dorë. Po flasim për një aksesor të brendshëm luksoz të bërë me ndershmëri, në të cilin mund të zgjidhni nga disa ngjyra druri, si dhe përmasa të ndryshme (nga 100 cm x 60 cm deri në 300 cm x 175 cm). Është një dhuratë e madhe personale për një mashkull që i përshtatet stilit të tij të jetesës. Mjafton të klikoni në linkun përkatës, të zgjidhni ngjyrën dhe madhësinë dhe brenda pak ditësh marrësi juaj mund të shijojë një dhuratë të bukur dhe të veçantë origjinale.

#TOP 2 SET dhuratash lëkure për zyrë - dhurata luksoze për meshkuj - dhuratë për shefin, babanë, kolegun

dhurata për burra, një dhuratë luksoze për një burrë

Të gjitha dhuratat luksoze për meshkuj të kësaj kategorie janë prej druri të cilësisë së lartë dhe lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik i lëkurës me dru duket jashtëzakonisht elegant - një këshillë për një dhuratë luksoze për një burrë , një shtesë në zyrë ose studim. Këto komplete dhe aksesorë duken luksoze dhe me shije falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim dhe për këtë arsye janë të përshtatshme si dhuratë për një shef, baba, koleg apo gjysh. I destinuar për çdo mashkull që pëlqen rregullin dhe detajet e duhura se si duket! Një set zyre apo aksesorë për zyrën do të ndihmojnë patjetër që tavolina ta mbani të organizuar dhe në të njëjtën kohë të duket efektive dhe me stil!

SET dhuratash luksoze për uiski #TOP 3një dhuratë ekskluzive për një burrë në ditëlindjen e tij të 30-të, 40-të, 50-të ose 60-të

dhuratë për një djalë, këshilla për dhurata për burra,

Dhurata luksoze si grupe xhami ose gota uiski - një këshillë dhuratë për një burrë në ditëlindjen e tij të 30-të, 40-të, 50-të ose 60-të. Aksesorë që e bëjnë servirjen e uiskit ose burbonit një përvojë! Komplete elegante dhe elegante dhe elementë vere ose uiski në një dizajn të bukur - një shtesë unike për çdo shtëpi, zyrë, bar shtëpie apo vilë si një dhuratë elegante dhe ekskluzive e Krishtlindjeve për meshkujt kërkues. Bëjini një dhuratë një shoku, babait ose djalit, ose si një këshillë për një dhuratë ditëlindjeje për një shef, koleg ose mik në formën e një komplete të bukur pijesh, ose gotash ose aksesorë për servirjen e alkoolit ose verës. Padyshim një dhuratë që do të ketë vendin e saj të nderit në çdo vend pune, zyrë apo shtëpi në raftin e alkoolit.

# TOP 4 Dhurata TIN mini frigorifer - ide e mrekullueshme dhuratë për një djalë, bashkëshort, partner

dhuratë për burrin - dhuratat e burrit

Mini frigorifer imagjinativ dhe qesharak për pije në formën e një kanaçe, për teneqe ose një shishe alkooli dhe është krijuar si një dhuratë ditëlindjeje për një djalë që është i lezetshëm dhe do të kënaqë miqtë, kolegët apo edhe familjen me këtë minibar. Një frigorifer në formën e një kallaji do të duket i mirë, për shembull, në një bar, një restorant, ose është gjithashtu i përshtatshëm për një karvan ose një makinë, sepse është i lëvizshëm. Çfarë mund të jetë më mirë se kur burrat kanë një udhëtim për burra, ose shkojnë në një vilë dhe jashtë është nxehtë, dhe kur të mbërrijnë në vilë, mund të nxirrni nga ky frigorifer birra të ftohta hyjnore, ose një shishe uiski ose një butak të ftohtë. pije :) Kjo është padyshim një ide e mrekullueshme për një dhuratë për një vëlla, një burrë, një mik ose për një grup miqsh.

# TOP 5 Dhurata për rroba banje Borat – një dhuratë qesharake seksi për një burrë, të dashurin, mik

dhuratë qesharake për një të dashur, djalë, koleg, mik

Një dhuratë qesharake seksi për një burrë, një të dashur, një mik, por edhe si dhuratë për shaka për argëtimin në një festë beqarie, ose si një dhuratë për ditëlindje për një mik - Rroba banje Borat Mankini. Askush nuk do t'i anashkalojë këto rroba banje unike Borat. Partneri, vëllai apo kolegu juaj do të jenë gjithmonë në qendër të vëmendjes,   të gjithë   do ta vini re në pishinë ose buzë detit :) Një ide e mrekullueshme për të gjithë të çmendurit me një dozë guximi për t'i veshur ato:)

# TOP 6 Dhurata mëngë për tatuazh - një dhuratë për Krishtlindje për një burrë, një dhuratë për një mik

Dhurata e Krishtlindjeve për një burrë

Një tjetër ide e mrekullueshme për një dhuratë për një mashkull mund të jetë "mashtrimi" ynë në formën e mëngëve të tatuazhit . Ato janë bërë nga materiali i teknologjisë së lartë najloni dhe material elastik l, i cili imiton ngjyrën e lëkurës së njeriut dhe ngjan me çorapet e grave. Kjo është ajo që e bën tatuazhin të ngjitet në mënyrë të përkryer në lëkurën e një personi dhe të duket real. Avantazhi është ndryshimi i modeleve të tatuazheve, falë të cilave tatuazhi nuk zbehet kurrë. Mund të mos jetë një dhuratë ideale për një mashkull në ditëlindjen e tij të 50-të , por është e përshtatshme për një mashkull - adoleshent , si dhe për të gjithë ata që dëshirojnë të provojnë se si është të kesh një tatuazh në krahë, madje. nëse është e rreme.

# TOP 7 Gift LANGIE - përkthyes zëri - këshillë dhuratë për babanë, burrin, dhuratat e Krishtlindjeve për burra

dhuratë për babanë, burrin, vëllanë

Pengesa gjuhesore? Nuk ka problem. Për gjithçka do të kujdeset përkthyesi dixhital LANGIE , i cili do të hapë një derë krejtësisht të re në botë për marrësin tuaj. Jo vetëm që ofron përkthim në 53 gjuhë , por edhe tani është një guidë turistike me funksione të plota. Langie është një dhuratë ideale për një burrë - udhëtar , por edhe për këdo që shkon jashtë vendit për të punuar (dhuratë për babain). Është gjithashtu e dobishme nëse keni nevojë të organizoni një telefonatë në internet me një partner të huaj. Përveç rrjetit WiFi, ai bashkëpunon me rrjetin celular 3G/4G me ndihmën e kartave SIM Langie , të cilat mund t'i blini edhe në dyqanin tonë elektronik cool-mania.eu . Është i përshtatshëm si dhuratë për një mik , dhuratë për një burrë për Krishtlindje , por edhe si dhuratë për një baba , për të cilin mësimi i një gjuhe të re mund të jetë veçanërisht i vështirë. Përkthyesi Langie ka shumë funksione.

#TOP 8 Dhurata Kuba akulli fallco 100 copë - dhuratë për prodhuesit e birrës, verëbërësit, etj.

këshilla për dhurata për burra dhurata për burra

Dhe nuk mund ta harrojmë këtë dhuratë origjinale për verëbërësit, prodhuesit e birrës, etj. - Kube akulli artificiale ekskluzive, elegante 100 copë që nuk dallohen nga ato reale. Me këtë dhuratë për një mik, të dashurin, babanë, do të godisni objektivin! Kubat e akullit artificial akrilik për pije ose si dekorim tasash (kontejnerë) me shampanjë përfaqësojnë një zgjidhje ideale për këdo që krijon prezantime të ndryshme pijesh ku akulli i vërtetë nuk ka vend. Nëse keni nevojë të organizoni një pamje elegante apo interesante për një pije, kubat e akullit artificial janë ato të duhurat për ju.   Kubat e rremë të akullit duken simpatikë si dekor apo aksesor për çdo festë. Një dhuratë origjinale dhe me stil për një mashkull që me siguri do ta vlerësojë zgjedhjen tuaj dhe do ta provojë patjetër këtë dhuratë të mrekullueshme dhe veçanërisht praktike menjëherë.

#TOP 9 Dhuratë e kompletit Whisky Smoker – një dhuratë ekskluzive për njeriun modern

dhuratë personale për burra, dhurata luksoze për burra, burrë

Kjo dhuratë duhet të jetë një artikull i domosdoshëm për çdo adhurues të uiskit cilësor . Një dhuratë e bukur dhe me stil për bashkëshortin, babanë, gjyshin apo shefin tuaj, thjesht për çdo mashkull . Një mënyrë e thjeshtë për ta bërë çdo gotë unike dhe të sofistikuar. Falë dizajnit të tij modern dhe të qëndrueshëm, është i lehtë për t'u përdorur dhe kushdo mund të bëhet banakier premium me të. Katër patate të skuqura druri të ndryshme shtojnë thellësi dhe shije në mënyrë që të mund të provoni tym natyral druri në çdo pije. Duhani është gjithashtu i përshtatshëm për koktejet, verën ose artin tuaj të kuzhinës. Mund t'ia dhuroni kapakun një adhuruesi të uiskit, ai me siguri do të bëhet një shoqërues i shkëlqyer. Prandaj mos u mendoni më dhe dhurojini të dashurit tuaj këtë dhuratë luksoze dhe origjinale për meshkuj.

#TOP 10 Dhurata pompë inteligjente universale USB - dhuratë për babanë, burrin, dhurata për burrat në makinë

dhuratë për burrin

Një mashkulli i vërtetë i pëlqen t'i ketë gjërat nën kontroll dhe është i gatshëm të ndërhyjë shpejt dhe në mënyrë efektive në rast të një avarie. Kjo është arsyeja pse pajisjet e detyrueshme të çdo njeriu duhet të përfshijnë një pompë me cilësi të lartë . Megjithatë, nuk po flasim për një pompë që do të bëjë që muskujt e tij të rriten gjatë fryrjes. E jona vjen me një zgjidhje inteligjente inteligjente, është plotësisht elektrike, e operuar me ajër, e kontrolluar nga një ekran LED dhe, falë dimensioneve të saj, është plotësisht e lëvizshme , kudo në rrugë. Ndër të tjera, është e lehtë për t'u karikuar, qoftë nëpërmjet karikuesit të jashtëm të përfshirë ose nëpërmjet ndezjes USB ose DC direkt në makinë. Kjo këshillë për një dhuratë për një burrë është e përshtatshme si pajisje për një makinë, motoçikletë, biçikletë, por edhe një fryrje . Ideale si dhuratë për babanë, dhuratë për një mik apo dhuratë për burrin. Thjesht do të kënaqë çdo djalë që e kalon pjesën më të madhe të kohës në rrugë.

#TOP 11 Dhurata stimulues muskulor EMS - Dhurata Krishtlindjesh për meshkuj, dhurata për ditëlindje për meshkuj

dhuratë për një të dashur

Nëse do t'i bëni një dhuratë një mashkulli që punon për të ndërtuar një trup të bukur dhe të zhvilluar mirë , keni gjetur dhuratën ideale për të në këtë moment. Ndoshta ai ka pak kohë, një punë të ulur, ose thjesht nuk i pëlqen të stërvitet në palestër. Sido që të jetë, stimuluesi ynë i muskujve EMS do ta ndihmojë atë të stërvitet. Kjo dhuratë origjinale për një të dashur do të vlerësohet nga të gjithë meshkujt , pavarësisht nivelit të fitnesit. Nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë për një baba me bark birre, për një bashkëshort aktiv sportiv për të intensifikuar stërvitjen e tij, ose për një mik që do të donte të formësonte figurën e tij me përpjekje minimale, jeni në adresën e duhur. Fsheh në mënyrë diskrete stimuluesin poshtë rrobave , e aktivizon duke e shtypur dhe le të funksionojë gjatë vozitjes, leximit ose shikimit të televizorit. Do të vlerësohet gjithashtu nga meshkujt e moshuar, të cilët e kanë më të vështirë të fitojnë formë dhe zakonisht janë më të prirur ndaj lëndimeve të muskujve gjatë ushtrimeve të rregullta në palestër. Prandaj, stimuluesi EMS mund të jetë një dhuratë e shkëlqyer për një burrë për ditëlindjen e tij të 40-të , një dhuratë për një burrë për ditëlindjen e tij të 50-të , ose një dhuratë për një burrë për ditëlindjen e tij të 60-të .

# TOP 12 Shami dhuratash për fytyrën dhe kokën - dhurata qesharake për burra, dhuratë për një mik

dhuratë për një mik

Mbrojtja e fytyrës është kthyer në një lloj standardi të ri, por përveç funksionit mbrojtës, nuk duhet harruar as imazhi, për të cilin kujdesen burrat dhe gratë. Nëse jeni duke kërkuar një dhuratë për një mashkull që është adhurues i filmave apo kafshëve, patjetër që nuk do të prishni asgjë duke blerë një shall me motiv. Mund të përdoret gjatë shëtitjeve, sporteve, por edhe në qafë gjatë blerjeve të rregullta ushqimore. Shallet janë bërë nga 100% poliestër , falë të cilit kapin në mënyrë të përsosur papastërtitë dhe ndotësit nga mjedisi i jashtëm në mënyrë më efektive sesa materialet e tjera. Përveç funksionit mbrojtës, është edhe një dhuratë imazhi dhe veçanërisht qesharake për një mashkull, me të cilën nuk do të anashkalohet në publik.

#TOP 13 Dhurata çelësa USB për meshkuj - Dhurata Krishtlindjesh për meshkuj, dhurata origjinale për meshkuj

dhurata origjinale për meshkuj

Një tjetër ide e mrekullueshme për një dhuratë për një mashkull është një çelës USB me një dizajn origjinal . Këtu do të gjeni disa prej tyre, nga ato qesharake deri tek ato tematike . Mund t'ia dhuroni vëllait, shokut, burrit, babait, xhaxhait, kunatit, mikut, punonjësit ose partnerit të biznesit. Thjesht kushdo dhe në çdo rast. Nuk ka rëndësi nëse po kërkoni një dhuratë për ditëlindjen e 50-të për babanë tuaj , një dhuratë për Shën Valentin për një burrë , apo një dhuratë për Krishtlindje për një burrë . Ata mund të përdorin USB-në në çdo kohë. Ata mund ta bashkojnë atë me çelësat e tyre dhe të transferojnë me stil të dhëna midis pajisjeve të ndryshme . Origjinale dhe e dobishme, çfarë thoni?

# TOP 14 Dhurata Kamerat e makinave - dhurata origjinale për burra, dhurata për njeriun në makinë

dhurate per ditelindje per burre djale baba miku vella

Një dhuratë e mrekullueshme për ditëlindje për një mashkull? Një tjetër goditje në të zezë. Një aparat fotografik me GPS, rezolucion 4K, lente të dyfishta është ndoshta ëndrra e çdo njeriu me makinën e tij. Regjistron lëvizjen e makinës dhe e mban nën vëzhgim 24 orë në ditë . Siguri e garantuar, e cila ndihmon në vërtetimin e pretendimeve të sigurimit dhe gjithashtu shërben si kuti e zezë për regjistrimin e koordinatave GPS. Ne kemi disa modele të shkëlqyera për të zgjedhur, por nëse keni humbur në termat teknike në fjalitë e mëparshme, na telefononi dhe ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë me zgjedhjen tuaj :) Kamera është e përshtatshme si dhuratë për babanë për Krishtlindje , ose një dhuratë personale për një burrë - një entuziast i makinave. Por në fakt është gjithashtu një dhuratë për të gjithë familjen , sepse kurrë nuk e di se çfarë mund të ndodhë dhe është gjithmonë mirë të kesh prova se kush bëri një gabim ose çfarë ndodhi në të vërtetë në rrugë.

#TOP 15 Gift Gift armë vibruese për masazh - një këshillë dhuratë për një mashkull për të relaksuar trupin në mënyrë të përsosur

dhuratë për një burrë në ditëlindjen e tij të 60-të

Stresi fizik dhe mendor sjell me vete disa probleme, të cilat zakonisht përfshijnë ngurtësimin e muskujve. Edhe pse ka shumë masazhatorë në botë, ju nuk mund të merrni asnjë prej tyre në shtëpi ose në udhëtime me vete. Dhe këtu hyn në skenë ndihmësi ynë i dobishëm - Pistoleta Vibruese e Masazhit . Nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë për një burrë me një punë kërkuese fizikisht, një sportist ose këdo që pëlqen relaksimin në formën e një masazhi, ai do të dashurohet menjëherë me këtë dhuratë. 5 nivele shpejtësie dhe 5 koka masazhi, do të lehtësojë në mënyrë të përsosur tensionin në trup dhe do të sigurojë një masazh të thellë qetësues. Arma e masazhit është gjithashtu një ide e përshtatshme për dhuratë për një mashkull në moshën 60, 50, 40, 30 vjeç, pasi muskujt dobësohen me kalimin e viteve dhe për këtë arsye është e nevojshme t'u kushtohet kujdes shtesë.

# TOP 16 Dhurata Gjëra të ngrohta për trupin - Dhurata të Krishtlindjeve për burra, një dhuratë e shkëlqyer për babin

Dhuratat e Krishtlindjeve për meshkuj Dhurata e Krishtlindjeve për burrin, babanë, gjyshin

Vetëm imagjinojeni. Është i ftohtë i ftohtë dhe temperatura minus jashtë, por trupi juaj është këndshëm i ngrohtë . Çdo djalë me zemër të ftohtë do ta vlerësojë patjetër këtë. Një dhuratë praktike për një baba, gjysh, bashkëshort, mik apo këdo që vuan nga ftohja e këmbëve, duarve apo ndonjë pjese tjetër të trupit. Trajtojini ato me shtroja këpucësh me ngrohje elektrike, doreza me ngrohje, një ngrohës në pjesën e poshtme të shpinës ose çorape me ngrohje të ngrohtë . Një dhuratë ideale për Krishtlindje për një mashkull në periudhën e ftohtë të dhjetorit apo dimrit, apo një dhuratë ditëlindjeje për babanë . Me rrobat tona të ngrohta të trupit, ai nuk do të ketë më nevojë të dëgjojë frazën e vjetër të njohur: "Vishuni siç duhet".

#TOP 17 Dhuratë Topa magnetike Neocube - dhurata origjinale për meshkuj, dhuratë për babain

dhurata origjinale për meshkuj

A keni dëgjuar për topat magnetikë Neocube ? Ende jo? Pra, tani ju keni një mundësi unike. Një komplet me 216 topa me diametër 5 mm i bërë nga materiali special , në kombinime të ndryshme ngjyrash, është një mjet i mrekullueshëm për zhvillimin e imagjinatës, aftësive motorike dhe kreativitetit . Fëmijët, të rriturit dhe të moshuarit do të jenë të kënaqur me dhuratën. Pikërisht për këtë arsye, është një bakshish i përshtatshëm për një dhuratë për një burrë për ditëlindjen e tij të 40-të , një dhuratë për një burrë për ditëlindjen e tij të 50-të , ose një bakshish për një dhuratë për një burrë për ditëlindjen e tij të 60-të . Meqenëse, përveç funksioneve të përmendura, vepron edhe si një ndihmesë kundër stresit , është një dhuratë e përshtatshme për pothuajse të gjithë, pavarësisht nga mosha. Do të habiteni kur i shihni të zhytur dhe të zhytur plotësisht në krijimin e formave të reja gjeometrike.

# TOP 18 Dhuratamikrofona për festë Karaoke - një këshillë dhuratë për një mashkull, zbuloni një superstar të ri me të

dhuratë për një burrë për 40 50 60

A i pëlqen të këndojë në dush, në makinë apo kudo në publik? Lëreni të tregojë plotësisht talentin e tij . Duke dhuruar një mikrofon karaoke, do të zbuloni nëse ai do të argëtojë vetëm miqtë tuaj apo do të verbojë edhe në skena më të mëdha. Sido që të jetë, të këndosh së bashku me këngët e tua të preferuara të njohura sjell gjithmonë shumë argëtim . Mikrofoni ka një altoparlant bluetooth dhe një mbajtëse telefoni me një ndërrues zëri . Përveç kësaj, ai gjithashtu ka ndriçim të pasëm LED dhe mbështetje për kartën micro SD . Një dhuratë ideale për një mashkull, (dhuratë për 40, 50, 60 për një burrë) fëmijët, por edhe një grup njerëzish.

#TOP 19 Shirit drite LED dhuratash - dhurata per meshkuj ne makine, dekorim me ndricim imazhi

dhuratë për një mik dashamirës të makinës

Ndriçim elegant për makinën, dhomën apo kudo në brendësi ? Një tjetër ide e mrekullueshme për një dhuratë për një mashkull që pëlqen gjërat e imazhit. Me shiritin LED, mund të krijojë ndriçim fleksibël të çdo forme dhe ta futë atë edhe në një hapësirë ​​të ngushtë. Teli është i papërshkueshëm nga uji dhe nuk konsumon shumë energji . Është e lehtë për t'u instaluar dhe falë kursimit të energjisë, ka një jetëgjatësi deri në 15,000 orë . Çdo djalë që është i prirur për makina, por edhe për përmirësimin e shtëpisë, sigurisht që do të jetë i kënaqur me dhuratën. Falë shiritit ndriçues, krijon një atmosferë krejtësisht të re në hapësirë. I pershtatshem si dhurate per babin , dhurate per nje shok ose dhurate per burrin .

# TOP 20 Dhurata e këpucëve me ndriçim LED - Shkëlqejnë kudo - një dhuratë ditëlindjeje për një burrë, një mik

dhurata për të dashurin, shok

Pjesë e jetës së ndoshta çdo të riu është moda. Nga një frizurë ekscentrike, përmes veshjeve origjinale e deri te këpucët komode dhe me stil. Duke folur për këpucët, çfarë do të thoshit për këpucët me ndriçim LEDdo të shkëlqejnë në çdo festë, festival apo vetëm në rrugë ? Një dhuratë e lezetshme që mund të kontrollohet lehtësisht duke përdorur një pajisje celulare përmes bluetooth . Gjithçka që duhet të bëni është të zgjidhni një ngjyrë në aplikacion dhe këpucët do të fillojnë të shkëlqejnë në nuancën tuaj të zgjedhur. Çdo i ri që thjesht dëshiron të jetë "cool" do ta vlerësojë këtë dhuratë. Atletet janë një ide e shkëlqyeshme për dhuratat për burrat në Krishtlindje , ose si dhuratë për një burrë në ditëlindjen e tij, dhurata për një mik.

#TOP 21 Dhuratë stilolaps ekstravagant gjarpri - dhuratë ekzotike për një burrë, koleg, shef

dhuratë për një burrë, koleg, mik, luksoz, elegant, serioz

Një dhuratë ekzotike dhe me stil për burrat - një stilolaps ekstravagant dhe luksoz gjarpëri është një kënaqësi e vërtetë për dashamirët e kaligrafisë dhe shkrimit me dorë me stilolaps. Përpunimi i detajuar së bashku me sipërfaqen me shkëlqim siguron që stilolapsi të duket vërtet elegant dhe tërheqës. E kombinuar me simbolikën e gjarprit dhe kobrës, stilolapsi i kaligrafisë së gjarprit krijon një ekuilibër të përsosur midis dizajnit të sofistikuar dhe funksionalitetit praktik. Një dhuratë ekzotike dhe moderne për një partner, shef apo koleg , me siguri nuk do të prishni asgjë me të :)

#TOP 22 Dhuratë top kundër stresit - një dhuratë që do të kënaqë çdo mashkull

dhurata qesharake për burrat - dhuratë qesharake për burra

Pra, mendojmë se kjo dhuratë nuk ka nevojë as të përshkruhet :) Do t'i pëlqejë çdo mashkulli patjetër. Një top antistres ose një top gome në formën e gjoksit të një gruaje është një mjet i shkëlqyer për të reduktuar nervozizmin dhe stresin e meshkujve. Është një imitim perfekt i bustit të një gruaje. Mund ta shtrydhni në duar sa të doni. Nëse vërtet duhet të lironi zhgënjimin tuaj, mund ta hidhni gjithashtu. Askush nuk do të kundërshtojë dhe as ju nuk do të shqetësoni askënd. Topi në formën e gjoksit ka efekte antistres , mund t'ju relaksojë në çdo kohë, pavarësisht nëse jeni nervoz ose thjesht nuk ndiheni rehat. Do të argëtoheni shumë me të dhe do të jeni gjithmonë në qendër të vëmendjes. Topi kundër stresit është i këndshëm në prekje dhe përshtatet në mënyrë perfekte në dorë, një këshillë ideale për një dhuratë për burra të çdo moshe dhe për çdo rast (ditëlindje, ditë emrash, përvjetorë).

Të gjitha këto dhe shumë të tjera mund t'i gjeni në dyqanin elektronik www.cool-mania.al